KONST / Litografier / Färglitografi 15407237
nr 1540 7237
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Signerad, daterad 72. Färglitografi, bildmått: 54x55 Rym: 74x71 cm
måndag 15 maj 2023
kl 18:20:31
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner